Бельгія організувала незаконну податкову схему

13.01.2016 8:23
По материалам: news.finance.ua
Бельгія організувала незаконну податкову схему

Європейська комісія визнала незаконною податкову схему “надприбуток” (excess profit), якою користувалися великі компанії в Бельгії протягом останніх 10 років.

Про це заявила єврокомісар з питань конкуренції Маргрете Вестагер.

“Єврокомісія прийшла до висновку про те, що податкова схема “надприбуток” у Бельгії є незаконною. Вона надала податкові відрахування на суму приблизно в 700 млн євро для, принаймні, 35 компаній, переважно європейських. Влада Бельгії тепер має стягнути невиплачені податки з даних компаній “, – сказала вона.

За словами пані Вестагер, дана схема порушує конкурентне середовище, залишаючи невеликі компанії в менш вигідному становищі. Якщо яка-небудь країна надає певним транснаціональним корпораціям незаконні податкові відрахування, що дозволяють уникати виплати податків здебільшого їх реального прибутку, це завдає серйозної шкоди конкуренції в ЄС.

Дана схема функціонує в Бельгії з 2005 року. З її допомогою великі корпорації могли істотно скорочувати свою податкову базу на 50-90% завдяки дисконтуванню так званих “надприбутків”, які розглядалися як частина прибутку тієї чи іншої транснаціональної групи, а не її підрозділи, що платили податки в Бельгії.

Горячие новости

При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на cityband.com.ua обязательна. А также