Через позачергові вибори долар «підскочить» до 50 гривень

14.03.2016 15:55
По материалам: znaj.ua
Через позачергові вибори долар «підскочить» до 50 гривень

В разі старту позачергових парламентських виборів Україну може очікувати загострення економічної кризи та стрімке зростання курсу долара, який «підскочить» до 40-50 гривень. Про це в інтерв’ю виданню BukNews повідомив голова фракції «Народного фронту» у Верховній Раді України, народний депутат України Максим Бурбак.

«Країна на півроку стане у ступор, зупиняться всі реформи, всі житимуть тільки виборами. МВФ, інші міжнародні організації заморозять співпрацю. Не хочу нікого лякати, але це об’єктивна реальність, за долар тоді проситимуть 40-50 гривень», — підкреслив політик. Голова фракції назвав позачергові вибори «вироком державі», який призведе до того, що України не буде — «її розтягнуть по шматках».

«Дострокові парламентські вибори — це автоматичний запуск перевиборів президента. Зібрати дієву коаліцію, коли до нового парламенту зайде десять політичних сил, нереально. Це ступор всіх процесів. І європейці це чудово розуміють», — пояснив політик.

До стабілізації ситуації українських парламентарів закликали у Брюсселі під час зустрічі у рамках «Українського тижня». Зокрема, керівник Місії з оцінки потреб, колишній Президент Європейського Парламенту Пет Кокс дав чітко зрозуміти, що у разі початку позачергових виборів Україна може одразу казати «до побачення» безвізовому режиму.

За словами голови фракції «Народного фронту» на позачергових виборах виграють «найдикіші популісти, прокремлівський «Опоблок», Саакашвілі і компанія». «Путін аплодуватиме, нагадуючи світові: я попереджав, що це «failed state» — неспроможна держава. Україна не може сама собі дати ради!», — підсумував політик.

Горячие новости

При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на cityband.com.ua обязательна. А также