Потапу пришлось оправдываться перед разгневанными украинскими патриотами

08.04.2016 22:15
По материалам: hronika.info
Потапу пришлось оправдываться перед разгневанными украинскими патриотами

В социальных сетях и не только на Потапа обрушился шквал критики.

В некоторых городах Украины, таких как Луцк и Ивано-Франковск в сторону дуэта Потап и Настя посыпались обвинения, касающиеся их непатриотизма. Людей зацепил тот факт, что Потапи его команда выступает не только в Украине, но и в России, поэтому ему пришлось оправдываться перед публикой и объяснять, что концерты на территории страны-агрессора являются исключительно бизнесом и не более того. Вот, что он пишет в Инстаграме на этот счет: «Нас обожнюють і на наших концертах завжди майорять синьо-жовті прапори. Нарешті, ми повернулись додому в Україну і розпочинаємо такі довгоочікувані концерти на Батьківщині. Почали писати, що я вів концерт 23 лютого, у Кремлі з Басковим…. Я, Потапенко Олексій Андрійович, 23 лютого був зайнятий на зйомках реклами OLX в Києві і не міг бути присутнім на концерті у Кремлі, як би Вам того не хотілось.».

Патриоты Украины требуют от властей своих городов отмены запланированных концертов Потапа и Насти, на что у Алексея Потапенко (Потапа) есть свое мнение: «Розкрутивши гарячу тему і присмоктавшись до бренду «Потап і Настя»- зібрали аж 30 підписів під петицією про недопускання нашого концерту у Луцьку. Змусили провести засідання міськ. ради і навіть обл. ради, які вирішили скасувати наш виступ у Луцьку))) Як це??? Обл. рада не може скасовувати концерти, але під тиском і побоюючись активістів, на всяк випадок — заборонила концерт заслужених зрадників України))) це мене смішило дуже, поки я не згадав про 1000 проданих квитків на наш концерт, а якби ми відкрили другу касу, їх би було 2000. Розумієте мене… 2000 куплених квитків, проти 30 безкоштовних автографів. Бідні Лучани, чого ж вони не отримають свого свята? За незрозумілий жарт Потапа і за фейк в Інтернеті? Тю…».

При этом Потап решил оправдываться перед публикой на украинском языке, чтобы ни у кого больше не возникало вопросов по поводу его патриотичности.

Горячие новости

При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на cityband.com.ua обязательна. А также