Рада заборонила громадянам РФ брати участь у приватизації українських підприємств

16.02.2016 17:55
По материалам: ua.112.ua
Рада заборонила громадянам РФ брати участь у приватизації українських підприємств

Рада заборонила участь у приватизації громадян країни-агресора. Відповідний законопроект № 2319а-д про внесення змін до деяких законів України (щодо уточнення деяких положень) проголосували 257 народних депутатів.

Законопроектом пропонується не допускати до процесів приватизації у якості покупців до кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичні особи чи пов’язані з ними особи, зареєстровані в державах, які визнані Верховною Радою України державою-агресором або стосовно яких застосовано санкції відповідно до законодавства, також і юрособи, будь-якою кількістю акцій якого володіє резидент держави-агресора.

На потенційних покупців окрім відповідальності за достовірність та повноту поданих даних для участі в приватизації покладається обов’язок доведення свого права на придбання об’єктів державної власності.

Для запобігання витрат з Державного бюджету на залучення радників пропонується із частини шостої статті 23 вилучити норму щодо оплати послуг радників під час підготовки до продажу пакетів акцій лише за рахунок коштів Державного бюджету, а додати до бюджету ще і міжнародні фонди.

Також потенційні покупці повинні довести своє право на придбання майна.

Горячие новости

При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на cityband.com.ua обязательна. А также