Україна очолила список країн за зростанням економіки в 4-му кварталі, найгірший результат у Росії

19.02.2016 10:55
По материалам: economics.unian.ua
Україна очолила список країн за зростанням економіки в 4-му кварталі, найгірший результат у Росії

ВВП нашої країни продемонстрував зростання на 6,1% порівняно з 4-м кварталом 2014 року.

Україна очолила список країн за показником зростання економіки у 4-му кварталі 2015 року, продемонструвавши зростання ВВП на 6,1% порівняно з 4-м кварталом 2014 року.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив керівник аналітичного підрозділу групи «ICU» Олександр Вальчишен.

«Четвертий квартал виявився вельми вдалим для економіки», — зазначив експерт, додавши, що йдеться про порівняльний показник зростання реального ВВП квартал до кварталу з урахуванням сезонного фактору.

За розрахунками ICU, найгірший квартальний показник продемонструвала Росія, маючи падіння ВВП на 2,8%. Економіка США, за версією «ICU», додала 0,7%, Великої Британії — 2%. Наші сусіди — Польща, Словаччина і Угорщина — «виросли» на 4,1-4,5% за підсумками 4-го кварталу 2015 року.

За даними Державної служби статистики України, падіння валового внутрішнього продукту (ВВП) України у четвертому кварталі 2015 року порівняно з аналогічним періодом 2014 року сповільнилося до 1,2% з 7,2%, зафіксованих кварталом раніше. Порівняно з попереднім, 3-м кварталом, у 4-му кварталі ВВП з урахуванням сезонного фактору зріс на 1,5%.

Загалом протягом року офіційних даних динаміки ВВП не публікували, проте заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлія Ковалів повідомляла, що Мінекономрозвитку оцінює падіння ВВП у 2015 році у 10%.

Горячие новости

При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на cityband.com.ua обязательна. А также