Уряд закликає активістів пропускати всі російські вантажівки наступні 10 днів

17.02.2016 8:55
По материалам: 7dniv.info
Уряд закликає активістів пропускати всі російські вантажівки наступні 10 днів

Міністерство інфраструктури домовилося про безперешкодне повернення в Україну тих українських вантажівок, які в результаті призупинення транзиту залишилися на території РФ або в країнах Азії на кордоні з РФ. Про це повідомляється на сайті Мінінфраструктури.

«Через це українська сторона дозволить проїзд по українській території російським вантажним автомобілям, які чекають повернення додому з країн ЄС», — сказано в повідомленні.

Режим «їду додому» запроваджується з 16.02.2016 до 25.02.2016 включно. Тобто, понад 600 українських автомобілів, вже заблокованих на території РФ або тих, які прямують в Україну з країн Азії, зможуть у цей період повернутися в Україну. Аналогічно, близько 600 російських автомобілів зможуть повернутися в Росію з країн Євросоюзу. Українська сторона забезпечить супровід колон російських авто до кордону з Російською Федерацією або Республікою Білорусь.

«Ми закликаємо громадських активістів в найближчі 10 днів не заважати пересуванню вантажних російських автомобілів додому. Це запорука того, що наші українські водії зможуть безперешкодно дістатися до України», — підкреслила заступник міністра інфраструктури Оксана Рейтер.

Горячие новости

При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на cityband.com.ua обязательна. А также