В Криму російські кредитори відбирають квартири за борги українським банкам

18.02.2016 21:55
По материалам: vgolos.com.ua
В Криму російські кредитори відбирають квартири за борги українським банкам

Тисячі кримчан можуть залишитися без житла у зв’язку з судовими рішеннями про арешт їхнього майна через кредити, взяті в українських банках і не сплачені.

Про це йдеться в заяві так званих депутатів самопроголошеного кримського парламенту.

«На гарячу лінію так званої державнї ради Республіки Крим щодня надходять дзвінки зі скаргами на дії невідомих осіб, які намагаються змусити виплатити заборгованість. Тисячі людей піддаються щоденному ризику залишитися без даху над головою у зв’язку з судовими рішеннями про арешт їхнього майна», — йдеться в документі, прийнятому в середу на сесії так званого кримського парламенту.

У заяві також йдеться, що понад 350 тисяч кримчан, що мають зобов’язання фінансового характеру, змушені обмежувати себе в життєво необхідних витратах, щоб виплатити борги колекторським агентствам, які скупили їх в українських банків.

Нагадаємо, у березні 2014 року відбулася збройна агресія Росії, спрямована на насильницьке протиправне відторгнення Кримської автономії та Севастополя від України та їх приєднання до Російської Федерації на правах суб’єктів Російської Федерації. Насильницька анексія Криму не визнається українською державою, не визнається Генеральною асамблеєю ООН, ПАРЄ, ПА ОБСЄ, а також суперечить рішенню Венеціанської комісії. Згідно з Законом України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» територія Кримського півострова внаслідок російської окупації вважається тимчасово окупованою територією.

Горячие новости

При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на cityband.com.ua обязательна. А также