ЗМІ назвали найнебезпечніші місця для туристів

09.01.2016 23:09
По материалам: www.ukrinform.ua
ЗМІ назвали найнебезпечніші місця для туристів

Для більшості мандрівників світ прекрасний і сповнений чудес. Однак, незважаючи на велику кількість найкрасивіших місць на нашій планеті, існує безліч напрямків, небезпечних для західних туристів.

І йдеться не просто про шахраюватих таксистів і кишенькових злодіїв. У деяких містах організовані бандитські угруповання нападають на європейських туристів, які вирізняються на тлі місцевих жителів.

Є місця, які особливо небезпечні для самотніх туристів. Навіть хороша підготовка і захист не завжди може вберегти мандрівника від небезпеки. До вашої уваги добірка з п’яти міст, вирушаючи до яких, туристам-одинакам варто придбати надійну страховку і дотримуватися кількох основних правил: не ходити безлюдними вулицями, не носити з собою готівку, не вішати на шию дорогий фотоапарат, а також залишати годинники і прикраси в готелі.

Богота, Колумбія

Столиця Колумбії Богота — мальовниче старовинне місто, що потопає у квітах. Тисячі туристів щороку приїжджають не тільки до столиці, але і в села, де вивчають культуру країни, працюють волонтерами або просто подорожують. Проте багато хто з іноземців не розуміє, що Богота приховує багато небезпек.

Терористичні організації, наркокартелі і озброєні бандитські угруповання поширені по всій Колумбії, і особливо багато їх у Боготі. Туристи часто стають мішенню для злочинців всіх мастей. Відомі випадки викрадення людей. Тому, вирушаючи до Боготи, не можна забувати про ризики, а якщо рішення поїхати туди тверде, потрібно мати план дій і набір всього необхідного на випадок небезпечних ситуацій.

Мехіко, Мексика

Мексика популярна і легкодоступна для туристів. І її столиця — не виняток. Однак Мехіко відомий високим рівнем злочинності — вуличними грабежами, побиттям і навіть викраданнями людей за певних обставин. Самотнім жінкам краще не користуватися громадським транспортом у темну пору — це просто небезпечно. Хоча багато хто подорожує до Мехіко без проблем, тим, хто має намір відвідати це місто, краще скласти план дій на випадок виникнення небезпеки.

Ліма, Перу

Одне з найстаровинніших міст Південної Америки і ворота до Мачу-Пікчу, Ліма входить до списку місць, які потрібно відвідати всім туристам, охочим пізнати американську історію на власному досвіді. На жаль, число туристів у місті прямо пропорційне кількості злочинців, охочих скористатися довірливістю мандрівників, які ні про що не підозрюють. Ліма приховує багато небезпек для простого туриста — від таксистів-нелегалів, яким потрібна не просто оплата проїзду, до викрадень, що трапляються найчастіше на безлюдних дорогах вночі. Усім бажаючим відвідати це знамените місто потрібно заздалегідь продумати свій маршрут і користуватися таксі, рекомендованими готелями або туроператорами.

Нью-Делі, Індія

Багатообіцяючий бізнес-центр Індії Нью-Делі привертає увагу не тільки ділових людей, але і звичайних туристів. Як і будь-яке місто, що розвивається, Нью-Делі набуває не лише індивідуальності, але й небезпеки — незмінні супутники стрімкого зростання. Особливо поширене тут сексуальне насильство щодо подорожуючих жінок. Жертвами ґвалтівників ставали туристки з Європи, Америки, Японії. Тому всім жінкам, охочим відвідати Нью-Делі, слід скласти безпечний маршрут своєї подорожі і у жодному разі не вирушати туди поодинці.

Джакарта, Індонезія

Популярний напрям для любителів екзотичного відпочинку, Джакарта пропонує своїм гостям зануритися в унікальну індонезійську культуру і відчути смак справжніх пригод. Проте велика кількість небезпек можуть перетворити відпочинок мрії на кошмар. Туристам слід побоюватися терористів і викрадачів. Крім того, Джакарта розташована в сейсмонебезпечній зоні, де висока ймовірність виникнення цунамі й землетрусів.

Горячие новости

При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на cityband.com.ua обязательна. А также