У мене з українцями однакові вимоги до влади – Сакварелідзе

10.04.2016 20:07
По материалам: znaj.ua
У мене з українцями однакові вимоги до влади – Сакварелідзе

Колишній замісник Генерального прокурора — прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе під час інтерв’ю для радіо «Весті» повідомив про те, що він не віддалився від українського суспільства, а, навпаки, — грає на його боці.

Ведучі нагадали, що за інформацією директора Центру стратегічних комунікацій, цього тижня Давид Сакварелідзе став найпопулярнішою людиною в політиці і його репутація постійно зростає в той час, коли репутація Петра Порошенка за останній тиждень рекордно впала.

«Я та українське суспільство думаємо однаково, я не віддалився від нього і це мене тішить, бо, виявляється, що ми партнери, і наші цінності і вимоги перед владою та суспільством однакові» — наголосив Сакварелідзе.

При тому, Сакварелідзе не заперечував, що в нього та Порошенка можуть бути зовсім різні цінності, однак Порошенко запросив його заради реформ і він про це пам’ятає.

«Мені образливо, що для тої цілі, для якої мене запросили, я провів 9 годин на допиті за вказівкою тих осіб, проти яких ця реформа мала б працювати», — повідомив Сакварелідзе.

Сакварелідзе також нагадав, що не має наміру переходити в опозицію до діючої влади і хотів би на власному прикладі продемонструвати, що той курс, який сьогодні обрала влада, − провальний.

Горячие новости

При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на cityband.com.ua обязательна. А также